سامانه سمت

سیستم توسعه و مشاوره IT

مرکز سمت به عنوان سامانه مشاوره و توسعه ،  با هدف مشاوره و ارائه راه حل ها و خدمات مناسب و خاص به نهادهای دولتی و خصوصی و رویکردهای معماری سازمانی منطبق با روندها و استانداردهای  بین المللی به روز و بومی  شده است.

 

چرا به خدمات تخصصی مشاوره مرکز سمت در کسب و کار خود نیاز دارید؟

بازار ايران تا حد زيادی تبديل به يك بازار رقابتی شده است و در اين ميدان تقريبا هيچ بازيگری تنها و بدون رقيب نيست . در اين فضا ، ‌توجه جدی به ICT  برای تمام شركتها يك امر ضروريست و كسانيكه در اين مورد غفلت كنند بسرعت ميدان را بنفع رقبا از دست خواهند داد. از آنجائيكه امروزه مديران ادارات و شرکتها نیاز به دانش ، مهارت و تخصص   ICT در بكار بستن اين شيوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات يك مشاور ICT  كاملا بديهی بنظر می رسد . مرکز سمت آماده همکاری با تمام نهادهای دولتی و خصوصی می باشد.

 

مرکز سمت یک فضا برای تلاش و تمرکز بیشتر

ما معتقدیم که بودن افراد متخصص در کنار هم موجب می شود از همدیگر بیاموزند و با هم رشد کنند . این یک تجربه عالی برای همه متخصصان در حوزه ICTمی باشد .

هدف ما رشد و پیشرفت کارآفرینان ، توسعه دهندگان و طراحانی است که  دنیای اطراف خود را متفاوت میبینند و می خواهند در آن تغییر ایجاد کنند و ایده ها و کسب و کارهای خودشان را بسازند.

مرکز سمت برای ارائه تجربیات، فضای کاری خلاق و سرمایه اولیه آماده خدمات رسانی است.

مرکز سمت از افراد صاحب تجربه (منتور)علاقمند به حمایت فکری از تیم ها ی نو پا دعوت به همکاری می کند تا در پیشرفت نسل جدیدی از کار آفرینان سهیم باشند.

 

دریافت کاتالوگ