سامانه مانیتورینگ زند

سامانه مانیتورینگ زند نرم افزاری پيشرفته برای مانيتورينگ شبکه و دیتاسنتر

نرم افزاری پيشرفته برای مانيتورينگ شبکه و دیتاسنتر

مانیتورینگ زند کلیه سرویس های موجود بر روی شبکه را به صورت ۲۴  ساعت و ۷ روز هفته نظارت می کند و در صورت رديابی هرگونه اختلال و اشکال، با ارسال انواع اخطار، مسئولان شبکه را از موضوع با خبر می سازد.

گزارشات مانیتورینگ زند، تصويری واضح از سطح کيفيت سرويس های فناوری اطلاعات ارائه می دهد.

مانیتورینگ زند یک نرم افزار عالی در سطح سازمانی است که برای مانیتورینگ دسترسی و کارایی زیرساختهای آی تی به کار میرود با زند تقریباً هیچ محدودیتی در جمع آوری اطلاعات از شبکه وجود ندارد. سیستم مانیتورینگ زند یک سرویس مانیتورینگ کارآمد است، به طوری که میتواند در لحظه تعداد کثیری از سرورها، ماشین های مجازی و تجهیزات شبکه را به طور همزمان مانیتور کند.

ذخیره لاگ های سیستمی و رویدادها

در بسیاری از مواقع تنها راه شناسایی مشکلات و خطاهای برنامه های کاربردی و سرویس های شبکه بررسی روزمره و دقیق لاگ های ثبت شده در سیستم عامل می باشد . ولی می دانیم این کار به طور معمول ممکن است یک نیم روز وقت ما را بگیرد و به دلیل حجم بالای لاگ ، حتی ممکن است به نتیجه مطلوب نرسیم.

گراف های متنوع از وضعیت شبکه

شما می توانید نحوه نمایش شاخص های مورد نظر خود را در نرم افزار تعیین کنید، برای مثال ممکن است بخواهید سرعت فن یکی از روتر های خود را به صورت عقربه ای و دمای پردازشگر سوئیچ خود را به شکل دما سنج مشاهده کنید، برای این منظور می توانید از پنل گراف پویا در نرم افزار استفاده کنید.

نمایش هشدارها و اخطارها

سامانه مانیتورینگ زند ، به صورت یکپارچه پارامترهای محیطی را پایش کرده و در صورت بروز شرایط نامطلوب مانند افزایش دما یا رطوبت به صورت بلادرنگ با ارسال انواع اخطار مانند پیامک ، ایمیل و آژیر اخطار افراد مسئول را از موضوع با خبر می سازد . این سامانه همچنین دارای امکانات پیشرفته بازیابی خودکار می باشد و می تواند در زمان تشخیص شرایط محیطی نامطلوب به صورت اتوماتیک سیستم های تهویه مطبوع پشتیبان و فن های اضطراری را فعال سازد و یا سرورها را خاموش کند.

اطلاعات پورت ها شبکه ها و روتینگ ها

امکان مشاهده سرعت تبادل ترافیک شبکه هر یک از اینترفیس ها به صورت زنده در قالب گراف ها و گزارش های متنوع و یا مشاهده دستگاه ها و اینترفیس هایی که بیشترین تبادل ترافیک در شبکه را دارند.